לקוחות ממליצים

אל על

בחברת אל על קיים מרכז פרישה ופנסיה החל מחודש ינואר 2016.

באחריות המרכז טיפול וליווי של כל המפסיקים והפורשים בחברה, כ-1000 מפסיקים מידי שנה.

ליווי הפורשים מתחיל כשנה לפני הפרישה, ובמהלך כל השנה, עד לפרישתו הסופית של העובד.

מר ליאור איבגי משמש כמתכנן פרישה וכיועץ בכיר למרכז לפרישה.

ליאור ממלא את תפקידו במקצועיות ובנאמנות וזוכה להערכה רבה בקרב העובדים המגיעים אליו וכן מהנהלת מרכז הפרישה אשר ליאור מלווה אותנו בכל שאלה או קבלת מידע בנושא פרישה בנושא מיסוי וקצבאות.

אני שמח על שיתוף הפעולה בין מרכז הפרישה והפנסיה של עובדי אל על לבין ליאור מתכנן הפרישה וממליץ בחום לכל הארגונים לקבל ולשתף פעולה עמו.

אני בטוח שנמשיך לשתף פעולה בעתיד ואשמח לענות על בקשות מכל ארגון ולסייע להם בקבלת החלטות נכונות בתהליכי הפרישה המוצלחים הקיימים באל על

מיתב תאגיד המים

ליאור איבגי מלווה את תאגיד המים "מיתב" בנושאי החיסכון הפיננסי, הפנסיוני והביטוחים של העובדים. ליאור דואג להבטחת עתידם הכלכלי של העובדים ומלווה אותנו בצמתים חשובים וסבוכים, ועוזר לנו בקבלת החלטות שחוסכות לנו הרבה מאוד כסף.

החל מהדרכים להגדלת הפנסיה, מזעור עלויות, התאמת תיק החיסכון והביטוח לצורך האישי לכל עובד, ועד לצומת הפרישה הוא מקטין למינימום את תשלומי מס ההכנסה.

בנוסף, ליאור מוודא כי אנו המעסיק, עומדים כנדרש בחוק בכל הזכויות הפנסיוניות המגיעות לעובד.

אציין לשבח את ליאור ואת צוות משרדו בעלי מומחיות מקצועיות העומדים לרשות התאגיד באופן שוטף בכל עניין נדרש ובזמינות מירבית.

ליאור הינו שירות מהמעלה הראשונה, ושנועם הליכותיו מקנה לך תחושת בטחון וצעידה ביחד למרחקים ארוכים.

לפיכך, הריני ממליץ בכל פה על התקשרות עם משרדו של ליאור ואשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובירור נדרשים.

מירי מלך

שלום לכם.

שמי מירי מלך וחשוב לי לשתף אתכם בחוויה טובה. לפני כשנתיים בני וכלתי התחילו תהליך של קבלת הדרכה וייעוץ פיננסי על ידי ליאור איבגי. מכיוון שבעלי ואני היינו לפני פרישה לגימלאות- ייעץ לנו בננו לפנות לליאור לשדם קבלת ליווי והדרכה בנושא פיננסי ופנסיוני כאחד. בעבר קיבלתי "יעוץ" לקוי במסגרת מקום עבודתי -דבר שגרם לי בילבול,אי שקט ושום הבנה בנושא.

מהרגע שליאור נכנס לתמונה- לקח אותנו יד ביד, שלב אחר שלב ובסבלנות מדהימה הפך להיות עבורנו המרגיע, המכוון, המבצע ובעיקר זה שחושב צעד אחד קדימה והכל לטובתנו ולמעננו. מיותר לומר שאנחנו שבויים בקיסמו ונעזרים על כל צעד ושעל. ליאור אינו שולף תשובות מהמותן. הן מותאמות ספציפית למצב. אינו מאכיל בכפית אלא מוביל אותנו ומכוון כך שנגיע לתשובה האופטימלית עבורנו.

בורכנו

שמחה גנדלמן

הרשה לי להודות לך על הסיוע המקיף והמקצועי שקיבלתי ממך בתחום התכנון הפיננסי והפנסיוני עם יציאתי לגמלאות. זכיר כי לרשותי עמדו חסכונות פנסיוניים הונים ותקציבים שהצטברו ממקומות העבודה השונים לאורך השנים. 

ההכוון שנתת לי בזמינות מידית והטיפול המסור עד לרמת מימוש הזכויות למול הגופים הפיננסים ומס הכנסה,  הגדילו לי באופן משמעותי את הקצבה הפנסיונית החודשית והקטינו את חבות המס עד לרמה מינימלית.

השרות שקיבלתי ממך נעשה בנעימות ומקצועיות ועל כך תודתי הרבה.

עמוס טלמור

אני מודה לך מקרב לב על הטיפול המקצועי (והנעים, יש לומר) בנושא הפנסיה שלי. רגע שפגשתי אותך, ידעתי שאני בידיים טובות, ולא התאכזבתי. צאת את הדרך להגיע לתוצאות הטובות ביותר במסגרת האפשרויות שעמדו  לרשותי.

איציק בן ארויה

ליאור הוא מקצוען אמיתי,
המקפיד על כל פרט - ״קטנה כגדולה״, יוצק נשמה לתהליך תכנון הפרישה, כל זאת על אף גילו הצעיר.
אלוף!!!
אני ממליץ בחום.

חזי שניצר

אחרי 45 שנות עבודה וחיסכון תשלומים לביטוח לאומי ולמס הכנסה הגעתי בריא טפו טפו לפנסיה. היועץ הפיננסי שלי המליץ לי לעשות סדר בפנסיה שלי.

הגעתי לליאור איבגי מהמלצות שהיום אני מבין שהיו צנועות לעומת העבודה המקצועית שלו.

יחס מלא אמפתיה, שירות אדיב והעיקר חיסכון שלא ניתן לצפות בסדר גודל כזה, כמה אלפי שקלים שבסיכום יגיעו למאות אלפי שקלים לעתיד.

מרגיש חובה להדגשי שאתה איש מיוחד ואנשים שיקבלו ממך ייעוץ יוכלו לקבל עבודה מושלמת.

יוסף דהן

היום נפגשנו למשך שעה בה קיבלתי יעוץ בנושא תכנון פרישה עבורי

אני שמח לציין את הידע המקצועי, האדיבות וכל הנושאים הקשורים לנושא הפרישה  אני יכול להעיד על הערך המוסף הגבוה שיש לפגישה אתך ועל מכלול הנושאים שמסייעים לכל פורש לקראת מועד פרישתו ותכנון הנושאים הכספיים שיסיעו לו בעתיד. יישר כח ליאור

יוני אני ממליץ על פגישה עם ליאור לצורך השינויים המתוכננים במערך הפרישה.

שוש ויורם פרי

אנו רוצים להודות לך על הייעוץ הפנסיוני וחוות הדעת הפנסיונית שערכת עבורנו. זכינו ממך למקצועיות ולשירותיות מעל ומעבר. אנו מרגישים שאנחנו ביעדים טובות לקראת יציאתנו העתידית לפנסיה. אין לנו ספק כי נעזר בך בעתיד ליישום ההמלצות.

 

תודה על הכל 

רחל ראובן

רציתי להודות מקרב לב על הליווי הצמוד והעזרה שהענקת לי בתכנון ההשקעות והחסכונות הפנסיוניות. כבר בתחילת עבודתך ועוד לפני שנפגשנו, הקדשת זמן ומשאבים ללמידה של המצב הביטוחי והפנסיוני שלי, והתיק שהכנת לי עם כל החומר עזר לי באופן אישי להבין מי נגד מי. מה שבעצם עד היום הרגשתי אבודה ובעזרת לי לעשות הרבה מאוד סדר ולקבל החלטות חשובות לעתיד.

בהזדמנות זו, ברצוני להודות לך על ההקשבה, ההבנה, הזמינות, ועל ההסברים המסובכים בשפה פשוטה שהייתה מלווה תמיד בחיוך ובסבלנות. לכל החברים ובני המשפחה שלי אני מספרת עלייך- איש מיוחד שהוא הרבה יותר מיועץ השקעות.

שיהיה לך כל טוב ותמשיך להיות אדם של תשובות ואיש מקצועי ואמין.

אילנה בעדני

נפגשתי עם ליאור מספר פעמים, כבר במפגש הראשון קיבלתי תיק המנתח ומפרט בצורה יסודית את כל התוכניות חסכון שלי.

המפגשים עימו היו פוריים ביותר. קיבלתי ייעוץ והכוונה כיצד לשפר ולהגדיל את הכנסותיי אחרי פרישתי.

מעבר למקצועיות של ליאור פגשתי אדם קשוב, אכפתי ונעים הליכות והיה לי לעונג רב לעבור איתו את התהליך שלא כולנו אוהבים ויודעים לטפל בו ועל כך אני מודה לך.

אגב, זהו פרויקט מבורך שבהחלט יכול להתאים ולסייע לכל אותם עובדים הניצבים בפני דילמות וחוסר ידע מבחינה כספית לקראת הפרישה.

סיגל צברי

ליאור היקר

אני רוצה להודות לך מעומק ליבי על השירות והליווי המעולים שקיבלתי ממך .

נפגשנו כשאני הייתי בצומת דרכים בחיי וחיפשתי כשנה ליווי פיננסי ולא מצאתי את הליווי המתאים עד שקיבלתי המלצה חמה עליך .

התחלנו תהליך שבו קיבלתי קודם כל אוזן קשבת שנית מקצועיות ללא עוררין ויסודיות . זיהית את הצרכים שלי ובנית לי תוכנית שמתאימה לי תוכנית שבה ליווית אותי לאורך כל הדרך ונטעת בי רוגע ובטחון רב . 

 והכי חשוב טיפלת בכספי שלי כאילו היה שלך.   קיבלתי מענה בכל זמן וגם כשלא הייתי בארץ טיפלת בעינייני כאילו היו שלך .

אין לי מספיק מילים להודות לך ולומר כמה עבורי היה חשוב הליווי הפיננסי והפנסיוני שלך . השירות שלך יחד עם המקצועיות והפדנטיות פשוט יוצאים מגדר הרגיל . 

אז שוב תודה!!!

בהוקרה ובהערכה 

דני בראל

היי ליאור,

אני מודה לך על הטיפול המסור והעקבי אחר ההתנהלות הכלכלית של המשפחה שלי.

למרות שאני עצמי בעל הכשרה כלכלית וניהולית ברמה האקדמית, מצאתי בעצותיך ובממצים של הניתוחים שלך תרומה שאני לא יכולתי להשיג בכוחות עצמי.

מסתבר שיש בהחלט מקום לאנשי מקצוע כמוך המתמצאים בנבכי המערכות הכלכליות השונות והסבוכות המלוות את חיי הכלכלה של כל המשפחה

תודה

אלון ברזלי

שמי אלון ברזלי, ואני פרשתי לגמלאות לפני כ 9 חודשים לאחר 45 שנות עבודה אינטנסיביות בהייטק, מתוכם 30 שנות ניהול, וב 15 השנים האחרונות כסמנכ"ל הנדסה וטכנולוגיה בחברת מחשבים יחודיים לתעשיה הביטחונית והאירוספייס.

בתפקידים בכירים בהייטק עובדים קשה ומרוויחים יפה. אף פעם לא היה לי זמן לחשוב על הפרישה, או לטפל ביסודיות בכספים שהופקדו על שמי בתכניות השונות. כשהתקרבתי לפרישה הבנתי שאני חייב ייעוץ על מנת לעשות "סדר" בכל התכניות הרבות והמגוונות שנפתחו על שמי במהלך השנים הרבות, על ידי סוכני ביטוח שונים, בחברות שונות, עם קרנות פנסיה שונות בכללי הפרישה ו"בצבע" הכסף שלהם.

לתכנן נכון את הטיפול בכספי הפרישה דורש ידע ונסיון בשוק המיוחד הזה ולי לא היה מושג ירוק בזה.

אל ליאור הגעתי עקב המלצה של חברה של ביתי שהוריה קיבלו יעוץ ממנו והלכתי להפגש איתו פנים אל פנים.

מולי ישב גבר צעיר וסימפטי, אדיב וחיכני, ובהתחלה חשבתי לעצמי: מה לו ולפורשים המבוגרים ממנו בעשרות שנים?...אבל מהר מאד זיהיתי שליאור בחור חריף מחשבה, ומתמצא היטב בענייני פרישה ושוחה בחומר המסובך הזה כמו בבריכה פרטית.

ליאור עשה לי סדר בנכסים שלי ושל אישתי, איחד תכניות, העביר כספים בין תכניות וחברות, חסך לי דמי ניהול ותשלום מיסים מיותרים, שיפר תשואות, והכל תוך כדי סימולציות ממוחשבות הסברים, פגישות פנים אל פנים, שיחות טלפון, אימיילים וווטסאפים למכביר, ולא חסך מזמנו ומרצו לעשות לטובתי ולהתאים את עצמו לרצונותי.

אני כבר המלצתי עליו לידידי וקרובי משפחתי העומדים לפני פרישה, ואני ממליץ לכל אחד שרוצה יעוץ כזה, להעזר בשירותיו הטובים.

זה בהחלט שווה את הכסף שהוא לוקח עבור טירחתו!

error:
Open chat
דילוג לתוכן